Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 1x11

The Vest

Pas shpërthimit, Sauli e gjen Carrie të shtruar në spital dhe maniak, por e kupton se teoritë e saj kaotike kanë merita; përpara se të fillojë fushata e tij në kongres, Brody e çon familjen e tij në një udhëtim fundjave në Gettysburg, ku merr një artikull të rëndësishëm.

Homeland: 1×11 me Titra Shqip
Homeland: 1×11 me Titra Shqip
Homeland: 1×11 me Titra Shqip
Homeland: 1×11 me Titra Shqip
Homeland: 1×11 me Titra Shqip
Homeland: 1×11 me Titra Shqip
Homeland: 1×11 me Titra Shqip
Homeland: 1×11 me Titra Shqip
Homeland: 1×11 me Titra Shqip
Homeland: 1×11 me Titra Shqip
Dec. 11, 2011
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit