Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 1x10

Representative Brody

Carrie dhe Saul identifikojnë kontaktin e Walker në Uashington, por objektivi i tyre ka imunitet diplomatik; Brody pritet të kandidojë për vendin e një kongresmeni të turpëruar në Dhomën e Përfaqësuesve.

Homeland: 1×10 me Titra Shqip
Homeland: 1×10 me Titra Shqip
Homeland: 1×10 me Titra Shqip
Homeland: 1×10 me Titra Shqip
Homeland: 1×10 me Titra Shqip
Homeland: 1×10 me Titra Shqip
Homeland: 1×10 me Titra Shqip
Homeland: 1×10 me Titra Shqip
Homeland: 1×10 me Titra Shqip
Dec. 04, 2011
Shpërndarë0