Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 170 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Pas zhdukjes dhe supozimit të vdekur për tetë vjet, rreshteri i Marinës Nicholas Brody shpëtohet në Irak dhe kthehet në shtëpi tek familja e tij. Por agjentja e CIA-s, Carrie Mathison dyshon se ai mund të jetë kthyer nga rrëmbyesit e tij terroristë dhe beson se ai mund të jetë pjesë e një plani për të sulmuar Amerikën.

Homeland: 1×1 me Titra Shqip
Homeland: 1×1 me Titra Shqip
Homeland: 1×1 me Titra Shqip
Homeland: 1×1 me Titra Shqip
Homeland: 1×1 me Titra Shqip
Homeland: 1×1 me Titra Shqip
Homeland: 1×1 me Titra Shqip
Homeland: 1×1 me Titra Shqip
Homeland: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 02, 2011
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit