Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Heels (2021) me Titra Shqip: 1x7

The Big Bad Fish Man

Panairi Shtetëror i Gjeorgjisë Jugore po afrohet dhe Jack po bën gjithçka që mundet për të mbajtur të paprekur jetën e tij profesionale dhe personale. Staci ka dyshime në rritje se Jack luajti një rol më të madh në kthesën e papritur të Ace-it. Thomas po aktron në shkollë, DWL-ja detyrohet të bëjë audicion të mundësve të tjerë dhe Jack mbetet i zënë duke shmangur Charlie Gully nga gjuetia e talentit të tij më të mirë, duke përfshirë Ace.

Heels: 1×7 me Titra Shqip
Oct. 03, 2021
Shpërndarë0