Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Heels (2021) me Titra Shqip: 1x6

House Show

Është dita e pagëzimit të foshnjës së Big Jim dhe një fillim i ri për të gjithë në Duffy. Ndërkohë, Jack vrapon nëpër qytet duke përgatitur dhe promovuar ndeshjen e ardhshme në panair, por edhe duke u përpjekur të gjejë kohën për ata në jetën e tij që e meritojnë më shumë.

Heels: 1×6 me Titra Shqip
Sep. 19, 2021
Shpërndarë0