Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Heels (2021) me Titra Shqip: 1x5

Swerve

Kur Panairi Shtetëror i Gjeorgjisë Jugore tregon interes për të shfaqur DWL në panairin e këtij viti, i takon Jackit të mbyllë marrëveshjen me një natë ndeshjesh elektrike. Por kaosi mbretëron pasi Bill, Ace dhe Crystal kanë secili idetë e tyre, asnjëra prej të cilave nuk është në skenarin e Jack.

Heels: 1×5 me Titra Shqip
Sep. 12, 2021
Shpërndarë0