Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Heels (2021) me Titra Shqip: 1x4

Cutting Promos

Pasi një zjarr në shtëpi detyron Xhekun dhe familjen e tij të shpërngulen me Carol dhe Ace, të dy vëllezërit i lënë mënjanë mosmarrëveshjet e tyre dhe kokat e tyre së bashku për të krijuar një promovim të DWL. Wild Bill është kthyer në Duffy, duke menaxhuar reagimin e HR nga sjellja e tij e keqe dhe duke i dhënë Ace mësime se si të përqafojë thembrën e tij të brendshme, brenda dhe jashtë ringut.

Heels: 1×4 me Titra Shqip
Sep. 05, 2021
Shpërndarë0