Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Heels (2021) me Titra Shqip: 1x2

Dusty Finish

Ndërsa mundësit në DWL shqetësohen për pasojat e shfaqjes së mëparshme, Jack lufton me atë drejtim për të marrë narrativën dhe ligën, veçanërisht pas një oferte joshëse nga Charlie Gully i FWD.

Heels: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 22, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit