Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Heels (2021) me Titra Shqip: 1x1

Kayfabe

Jack Spade është pronar i Duffy Wrestling League. Ndërsa ai kontrollon gjithçka që ndodh brenda ringut të tij të mundjes, jashtë litarëve, ai po lufton për të balancuar jetën e tij familjare dhe profesionale.

Heels: 1×1 me Titra Shqip
Aug. 15, 2021
Shpërndarë0