Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 154 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Hawkeye (2021) me Titra Shqip: 1x5

Ronin

Pas një përplasjeje mes Clint dhe Kate, shigjetarja më e re është gati të braktisë ëndrrën e saj për t’u bërë hero. Ndërkohë, një Klint i mbushur me faj përgatitet të dalë ballë për ballë me mafien e kostumit sportiv, duke zotëruar veprime të kaluara. Gjithçka ndryshon, megjithatë, kur Kate bën një zbulim befasues.

Hawkeye: 1×5 me Titra Shqip
Dec. 15, 2021
Shpërndarë0