Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

Hache 2019: 1x8

Helena with an H (Fundi i sezonit 1)

Personi që tradhtoi Malpica identifikohet dhe torturohet. Mache vajton humbjen në zemërim dhe planifikon të hakmerret.

Hache: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 01, 2019
Shpërndarë0