Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 129 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Gomorrah (2014) me Titra Shqip: 5x9

Episode 9

Ciro përpiqet të zbulojë vendndodhjen e Gennaros duke përdorur gruan dhe djalin e tij.

Gomorrah: 5×9 me Titra Shqip
Dec. 17, 2021
Shpërndarë0