Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 231 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip: 2x6

The Ballot or the Bullet

Tre Kalorësit e Lirisë u vranë ne Mississippi dhe Bumpy Johnsom kërkon drejtësi ndaj tyre. Chin Gigante i shmanget burgut me një plan ‘të çmendur’ dhe Malcom X bën një sulm të zjarrtë.

Godfather of Harlem: 2×6 me Titra Shqip
May. 23, 2021
Shpërndarë0