Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 361 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Ginny & Georgia 2021: 1x9

Feelings Are Hard

Ndërsa Xhini dhe Xhorxhia të dyja gjenden të ndara në mes të dy burrave, Maksi dhe Marcusi përballen me situata të dhimbshme të një lloji tjetër.

Ginny & Georgia: 1×9 me Titra Shqip
Feb. 24, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit