Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 270 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Gangs of London (2020) me Titra Shqip: 2x6

Episode 6

Ndërsa aleancat ripërpilohen, Lale del ballë për ballë me armikun Asif dhe hyn në një lojë të rrezikshme mace dhe miu.

Gangs of London: 2×6 me Titra Shqip
Gangs of London: 2×6 me Titra Shqip
Nov. 17, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit