Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 291 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Gangs of London (2020) me Titra Shqip: 2x4

Episode 4

Ndërsa Luani përballet me një garë të dëshpëruar me kohën, Ed fillon të pyesë se ku qëndrojnë besnikëria e tij dhe ngjarjet arrijnë një kulm shpërthyes.

Gangs of London: 2×4 me Titra Shqip
Gangs of London: 2×4 me Titra Shqip
Nov. 03, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit