Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 323 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Gangs of London (2020) me Titra Shqip: 2x3

Episode 3

Marian Wallace detyrohet të largohet nga fshehja dhe detyrohet të përballet me të kaluarën e tij ndërsa Koba nis një sulm të tmerrshëm me helikopter ndaj armiqve të tij.

Gangs of London: 2×3 me Titra Shqip
Gangs of London: 2×3 me Titra Shqip
Oct. 27, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit