Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 549 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Gangs of London (2020) me Titra Shqip: 2x1

Episode 1

Një forcë e re qeverisëse po drejton Londrën, por jo të gjithë janë të kënaqur me metodat e tyre dhe një rebelim po shpërthen.

Gangs of London: 2×1 me Titra Shqip
Gangs of London: 2×1 me Titra Shqip
Gangs of London: 2×1 me Titra Shqip
Oct. 20, 2022
Shpërndarë0