Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 140 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2itofferte.xyz

Gangs of London (2020) me Titra Shqip: 1x9

Episode 9 (Fundi Sezonit 1)

Rezultatet e vjetra janë zgjidhur. Janë krijuar aleanca të reja. Jetët janë të humbura. Elliot detyrohet të bëjë një zgjedhje që do të përcaktojë të gjithë të ardhmen e tij. Dhe Sean bën një zbulim për një tradhtar që ka qenë në mesin e tij gjatë gjithë kohës.

Gangs of London: 1×9 me Titra Shqip
Gangs of London: 1×9 me Titra Shqip
Apr. 23, 2020
Shpërndarë0