Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 151 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2itofferte.xyz

Gangs of London (2020) me Titra Shqip: 1x7

Episode 7

E vërteta rreth vrasjes së Finn zbulohet – dhe Wallaces dhe Dumanis nuk do të jenë më kurrë të njëjtët. Ndërkohë, Luani detyrohet të përballet me pasojat vdekjeprurëse të veprimeve të tij. Elliot i siguron Vicky-t informacion të mjaftueshëm për të bërë lëvizjen e saj.

Gangs of London: 1×7 me Titra Shqip
Apr. 23, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit