Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 170 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2itofferte.xyz

Gangs of London (2020) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Me Wallaces që tërhiqen në një kasafortë, Marian ushtron presion mbi Sean për të zbuluar vrasësin e Finn – dhe Sean lufton me atë që është bërë. Sa larg është ai i përgatitur të shkojë në ndjekje të së vërtetës? Ndërkohë, rikuperimi i Elliotit ndërpritet nga një rrezik i ri.

Gangs of London: 1×6 me Titra Shqip
Gangs of London: 1×6 me Titra Shqip
Apr. 23, 2020
Shpërndarë0