Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 347 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2itofferte.xyz

Gangs of London (2020) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Finn Wallace, krimineli më i fuqishëm i Londrës, ka vdekur – dhe askush nuk e di se kush e urdhëroi goditjen.

Gangs of London: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 23, 2020
Shpërndarë0