Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 63 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

From Scratch (2022) me Titra Shqip: 1x8

Aftertastes (Fundi Sezonit 1)

Në Siçili, lidhjet familjare sjellin fillime të reja ndërsa shpaloset kapitulli tjetër në historinë e dashurisë së Amy dhe Lino.

From Scratch: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 21, 2022
Shpërndarë0