Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

From Scratch (2022) me Titra Shqip: 1x5

Bread and Brine

Amy, Lino dhe familjet e tyre detyrohen të përballen me të vërteta të pakëndshme, të marrin vendime të vështira dhe të shërojnë plagët e vjetra.

From Scratch: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 21, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit