Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

From Scratch (2022) me Titra Shqip: 1x4

Bitter Almonds

Pas kthimit në Los Anxhelos, Amy arrin një udhëkryq në karrierën e saj dhe Lino shfrytëzon një mundësi – derisa lajmet shkatërruese i ndalojnë ndjekjet e tyre.

From Scratch: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 21, 2022
Shpërndarë0