Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

From Scratch (2022) me Titra Shqip: 1x3

A Villa. A Broom. A Cake.

Mes dramës familjare nga të dyja palët, Amy dhe Lino festojnë një kapitull të ri në të njëjtin vend ku filloi historia e tyre e dashurisë.

From Scratch: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 21, 2022
Shpërndarë0