Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 120 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

From Scratch (2022) me Titra Shqip: 1x2

Carne e Ossa

Amy dhe Lino ndërtojnë një jetë së bashku në Los Angeles ndërsa jetojnë në apartamentin e motrës së Amy. Një festë familjare e Falënderimeve sjell tensione në tryezë.

From Scratch: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 21, 2022
Shpërndarë0