Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 198 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

From Scratch (2022) me Titra Shqip: 1x1

First Tastes

E ndarë mes ëndrrave dhe pritshmërive të babait të saj, Amy mbërrin në Itali për një program arti dhe takon një kuzhinier simpatik që i jep asaj një perspektivë të re.

From Scratch: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 21, 2022
Shpërndarë0