Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 882 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Friends (1994) me Titra Shqip: 1x2

The One with the Sonogram at the End

Carol, ish-gruaja lezbike e Ross, i thotë në punë se ajo është shtatzënë me fëmijën e tij, Monica pothuajse ka një avari kur prindërit e saj vijnë për darkë dhe Rachel zbulon se Barry dhe shërbëtorja e saj e ndershme Mindy, shkuan në muajin e mjaltit.

Friends: 1×2 me Titra Shqip
Friends: 1×2 me Titra Shqip
Sep. 29, 1994
Shpërndarë3