Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1607 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Friends (1994) me Titra Shqip: 1x1

The Pilot

Këtu filloi gjithçka… Rachel e lë Barry-n në altar, takohet me bandën dhe shkon me Monikën. Monika, ndërkohë, fle me Paul the Wine Guy, dhe Ross po tronditet nga divorci i tij nga Carol, e cila është bërë lezbike.

Friends: 1×1 me Titra Shqip
Friends: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 22, 1994
Shpërndarë2