Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 319 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Foundation (2021) me Titra Shqip: 1x2

Preparing to Live

Fondacioni bën udhëtimin e gjatë në Terminus ndërsa Gaal dhe Raych afrohen. Ndërkohë, Perandori po përballet me një zgjedhje të vështirë.

Foundation: 1×2 me Titra Shqip
Sep. 23, 2021
Shpërndarë0