Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x9

I'll Find the Accomplice

Ji Won viziton shtëpinë e Moo Jin dhe gjen Hyun Su dhe Hae Su atje. Hyun Su i thotë me nxitim Ji Won se ai po ndihmonte hetimin e Moo Jin, por Ji Won bëhet më e sigurt se burri i saj është Do Hyun Su. Ajo përfundon duke i thënë atij se nuk e do më atë. Hyun Su mendon se e vetmja mënyrë për t’i kthyer gjërat në normalitet është të gjesh vetë bashkëpunëtorin.

Flower of Evil: 1×9 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×9 me Titra Shqip
Aug. 26, 2020
Shpërndarë0