Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x8

Reinvestigation

Hyun Su i kërkon Moo Jin të kërkojë Hae Su në mënyrë që të gjejë bashkëpunëtorin. Gjatë një aksioni, Ji Won takohet në Seo nga një rast i mëparshëm. Ekipi i Ji Won merr për të rihetuar vrasjen serike të qytetit Yeonju. Ndërkohë, Hyun Su më në fund takohet me Hae Su dhe të tre ata mblidhen për të gjetur bashkëpunëtorin.

Flower of Evil: 1×8 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×8 me Titra Shqip
Aug. 20, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit