Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x7

I Know You

Ji Won nuk mund të pastrojë dyshimet e saj për Hee Seong, kështu që ajo e nxit atë me regjistrimin e zërit të Do Hyun Su dhe i kërkon të shkojë në punëtorinë e Do Min Seok. Kur Hee Seong shkon në punëtori, ai panikohet dhe i kërkon Ji Won të largohet. Ndërkohë, Hae Su takohet me Moo Jin dhe i thotë se Do Hyun Su nuk është bashkëpunëtori aktual.

Flower of Evil: 1×7 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×7 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×7 me Titra Shqip
Aug. 19, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit