Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x5

The Watch Strap

Një oficer policie i dorëzon Ji Won një rrip ore si një provë nga vendi i krimit në Gakyeongri. Është rripi që është gdhendur me inicialen e Hee Seong në të. Ji Won instinktivisht ndjen se diçka nuk është në rregull. Dhe pronari i bujtinës thërret policinë për të denoncuar se një taksist po godet një pasagjer. Ji Won kupton se Hee Seong është disi i përfshirë në këtë rast.

Flower of Evil: 1×5 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×5 me Titra Shqip
Aug. 12, 2020
Shpërndarë0