Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x4

The Real Culprit

Hee Seong hutohet për t’u bërë i dyshuari kryesor i rastit të vrasjes së restorantit kinez Hoesin-dong. Vetëm Hee Seong dhe Moo Jin e dinë se dikush tjetër po kopjon Do Hyun Su për t’i vënë atij rastin e vrasjes. Dhe Hee Seong dhe Moo Jin vendosin të punojnë së bashku për të zbuluar personin ndërsa Ji Won takon Do Hae Su, motrën e Do Hyun Su, për të gjetur më shumë rreth të dyshuarit.

Flower of Evil: 1×4 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×4 me Titra Shqip
Aug. 06, 2020
Shpërndarë0