Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x3

Something is Off

Ji Won ndjen se diçka nuk është në rregull kur pa Hee Seong duke ardhur në shtëpi me një mushama në mes të natës. Të nesërmen, Ji Won i caktohet një tjetër rast vrasjeje dhe pamjet e vëzhgimit tregojnë se viktima u vra nga një burrë me mushama. Dhe të gjitha provat e lëna në vendin e krimit tregojnë Do Hyun Su si të dyshuarin kryesor.

Flower of Evil: 1×3 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×3 me Titra Shqip
Aug. 05, 2020
Shpërndarë0