Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 137 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x2

Missing Thumbnails

Ndodh një rast vrasjeje i ngjashëm me rastin e vrasjes serike të qytetit Yeonju. Miniatura e viktimës mungonte dhe ajo kishte një lak rreth qafës. Diçka duket se nuk shkon në lidhje me rastin dhe Ji Won përpiqet ta zgjidhë atë. Ndërkohë, Hee Seong zbulon se Moo Jin kishte një plan për të takuar informatorin e tij, Soon Kil për të marrë një bakshish. Dhe Hee Seong vendos të bëjë diçka për këtë.

Flower of Evil: 1×2 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×2 me Titra Shqip
Jul. 30, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit