Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x16

Another Beginning (Fundi Sezonit 1)

Asgjë nuk ka kuptim për Hyeon-su kur zgjohet, më së paku Ji-won. Për të ndihmuar Hae-sunë të fitojë gjyqin e saj, Ji-won dhe Hyeon-su vizitojnë së bashku një dëshmitar kyç.

Flower of Evil: 1×16 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×16 me Titra Shqip
Sep. 23, 2020
Shpërndarë0