Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x15

Detective Cha is Dead

Policia nxjerr një histori të rreme në shtyp me shpresën për të joshur fajtorin e vërtetë. Hyeon-su dhe bashkëpunëtori i babait të tij më në fund takohen.

Flower of Evil: 1×15 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×15 me Titra Shqip
Sep. 17, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit