Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x13

The Invisible Accomplice

Man-u dhe Gong Mi-ja janë gati për Ji-won dhe Hyeon-su kur të mbërrijnë për një konfrontim. Të nesërmen gjendet një trup tjetër i pajetë.

Flower of Evil: 1×13 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×13 me Titra Shqip
Sep. 10, 2020
Shpërndarë0