Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x10

Hyun Su's Deal

Hyun Su nënshkruan një marrëveshje me rrjetin e trafikimit të qenieve njerëzore të drejtuar nga Yeom Sang Cheol. Qëllimi i tij është të shpëtojë fëmijën dhe të marrë informacione për bashkëpunëtorin e Do Min Seok. Ai thërret policinë për rezervë në marrëveshje për rastin e madh. Megjithatë, Ji Won ndjehet në ankth për çdo lëvizje të Hee Seong dhe Hee Seong fillon të mendojë se Ji Won mund ta dijë se kush është në të vërtetë.

Flower of Evil: 1×10 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×10 me Titra Shqip
Aug. 27, 2020
Shpërndarë0