Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 217 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip: 1x1

My Dad Tried To Kill Me

Baek Hee Sung dhe Cha Ji Won janë një çift i martuar me një vajzë. Ji Won pati një marrëdhënie të pakëndshme me prindërit e Hee Sung, pavarësisht se ishin bashkë. Ji Won është një detektiv dhe po heton një rast në të cilin In Seo, një djalë, u aksidentua dhe vuri babain e tij si fajtor. Është mes çështjes së tyre familjare, pasi djali ishte dëshmitar i një pamjeje tronditëse të babait të tij me një grua tjetër. 18 vjet më parë, ndodhi një rast vrasjeje ku Baek Hee Sung jeton si Do Hyun Soo. Ai ishte i dyshuar. Tani, reporteri Kim Moo Jin e takoi papritur në Workshopin e Artizanatit Metal të Hee Sung pa e ditur identitetin e tij aktual. Hee Sung mbyti Moo Jin dhe u fsheh në bodrum. Ji Won, gruaja, nuk ka asnjë ide për veprimet e burrit të tij.

Flower of Evil: 1×1 me Titra Shqip
Flower of Evil: 1×1 me Titra Shqip
Jul. 29, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit