Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 75 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Fleabag (2016) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4

Fleabag dhe motra e saj Claire me ngurrim vizitojnë një vendstrehim të heshtur vetëm për femra, me mirësjellje të babait të tyre. Heshtja e tyre e detyruar ndërpritet, megjithatë, nga një punëtori e pazakontë e fundjavës fqinje, sekrete shpërthyese që dalin në dritë dhe një lidhje befasuese me një të njohur të vjetër.

Fleabag: 1×4 me Titra Shqip
Fleabag: 1×4 me Titra Shqip
Aug. 11, 2016
Shpërndarë0