Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 257 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Fleabag (2016) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

E zemëruar, e çoroditur dhe cinike, Fleabag është një londineze e re në prag të dështimit të biznesit, duke luftuar në marrëdhënie romantike dhe seksuale.

Fleabag: 1×1 me Titra Shqip
Fleabag: 1×1 me Titra Shqip
Jul. 21, 2016
Shpërndarë0