Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip: 1x8

The Fishbowl Wives (FUND)

Çështja e divorcit të Hiragas shkon në arbitrazh dhe Haruto flet me babanë e tij. Dy vjet më vonë, të gjitha gratë po bëjnë jetë shumë të ndryshme.

Fishbowl Wives: 1×8 me Titra Shqip
Feb. 14, 2022
Shpërndarë0