Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip: 1x4

The Chaperone Wife

Sota dhe gruaja e tij Saya shkonin së bashku me vrap, por tani ajo pi gjithë ditën dhe mezi del nga divani. Sakura dhe Haruto vizitojnë Kamakurën.

Fishbowl Wives: 1×4 me Titra Shqip
Feb. 14, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit