Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

First Kill (2022) me Titra Shqip: 1x7

First Goodbye

Rritja e tensioneve në Savannah i vuri Cal dhe Juliette në rrezik. Theo gërmon për informacion për të kaluarën e tij përpara se të bashkohet me Apollon në një mision fatkeq.

First Kill: 1×7 me Titra Shqip
Jun. 10, 2022
Shpërndarë0