Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 383 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip: 2x3

Your Newfound Popularity

Shkolla përgatitet për banketin e të diplomuarve, ku Stella është e vendosur të ekspozojë natyrën e vërtetë të Rosalind-it. Semi lufton për t’ia dalë mbanë dhe Aishja ndërmerr një rrezik.

Fate: The Winx Saga: 2×3 me Titra Shqip
Sep. 16, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit