Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 568 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip: 2x1

Low-Flying Panic Attack

Bloom dhe miqtë e saj, duke u turbulluar nën regjimin e ri të Rosalind në Alfea, bëjnë një plan të rrezikshëm për të liruar Silvën. Aishja takon dikë. Sky është ende në përpunim.

Fate: The Winx Saga: 2×1 me Titra Shqip
Sep. 16, 2022
Shpërndarë1